Kierownik Fermy Reprodukcyjnej

Miejsce pracy: Grudna (powiat nowotomyski)

Region: wielkopolskie

Obowiązki

·        kompleksowe zarządzanie podległą fermą,

·        nadzór i zarządzanie podległym zespołem pracowników,

·        kontrola procesu produkcji,

·        prowadzenie szczegółowej ewidencji zootechnicznej i jej analiza,

·        zarządzanie pracą fermy.

Wymagania

·        wykształcenie min. średnie kierunkowe: preferowane zootechniczne lub weterynaryjne,

·        doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – 2 lata,

·        aktywne prawo jazdy kat. B,

·        obsługa pakietu MS Office,

·        zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie w firmie z tradycjami na podstawie umowy o pracę,

·        atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa, program motywacyjny, premie)

·        możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji zawodowej,

·        szkolenia,

·        uczestnictwo w konferencjach,

·        narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail :

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z załączoną klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 1001, poz.926 z póz. zm.)".

PARTNERZY HANDLOWI

Biuro

King Chicken Sp. z o.o.

ul. Bystrzycka 24

58-100 Świdnica, Poland

Telefon: +48 793 970 900

NIP: 884  269 26 75

Email: biuro@kingchicken24.pl

ZWD

Zakład Wylęgu Drobiu

Śliwno 74 B

64-316 Kuślin, Poland

Telefon: +48 61 291 90 01

WWW: www.kingchicken24.pl

Email: zwd.sliwno@kingchicken24.pl