Przedstawiciel handlowy

Poszukujemy przedstawiciela handlowego.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony,
- możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji zawodowej,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- szkolenia, kursy,
- narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy oraz laptop,

Obowiązki:

- działania zmierzające do pozyskiwania nowych klientów,
- prezentacja oferty produktu oraz przygotowywanie i przedstawianie umów dla klientów,
- negocjacja warunków zawieranych transakcji,
- dbanie o budowanie i utrzymywanie więzi z istniejącymi klientami firmy, utrzymywanie
z nimi dobrych relacji,
- prowadzenie rozmów handlowych z klientami biznesowymi,
- analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji,
- określenie grupy docelowej potencjalnych nabywców,
- prowadzenie bazy danych klientów
- sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy

Wymagania:

- wykształcenie wyższe,

- doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego (preferowane z branży drobiarskiej),

- dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne,

- znajomość zagadnień z zakresu marketingu i sprzedaży,

- chęć rozwoju oraz doskonalenia zawodowego,

- prawo jazdy kat. B,

Prosimy o kontakt z biurem.

PARTNERZY HANDLOWI

Biuro

King Chicken Sp. z o.o.

ul. Bystrzycka 24

58-100 Świdnica, Poland

Telefon: +48 793 970 900

NIP: 884  269 26 75

Email: biuro@kingchicken24.pl

ZWD

Zakład Wylęgu Drobiu

Śliwno 74 B

64-316 Kuślin, Poland

Telefon: +48 61 291 90 01

WWW: www.kingchicken24.pl

Email: zwd.sliwno@kingchicken24.pl